Ознака: Хумелс

Меѓународен фудбал

Во Дортмунд му симнуваат капа на Балотели

Мат Хумелс и Роман Вајденфелер со големи пофалби зборуваа за Марио Балотели по мечот меѓу Борусија Дортмунд и Манчестер Сити во рамките од Лигата на Шампионите. Англискиот шампион со пораз […]