Ознака: Цеца ражнатовик

Сцена

На Цеца веќе не и е добро од оваа глетка- Вељко започна да диши преку маска, сите се молат да дојде најважниот ден за семејството

Синот на Цеца ги изненади, но и вознемири своите следбеници на социјалните мрежи објавувајќи фотографија од неговиот необичен тренинг. Имено тој за мечот кој наскоро следува се подготвува веќе со […]