Ознака: цигара

Живот

Дали знаете дека цигарата е штетна дури и откако ќе ја изгаснете во пепелникот?

Научниците од Националниот институт за технологија во САД открија дека отпушоците од цигарите се поопасни за здравјето на луѓето отколку што мислите поради високото ниво на никотин што се создава […]

Љубов и секс

Ова е првата работа која треба да ја сторите после секс, а не е и цигара ни тоалет

Секој води љубов на свој начин, но  неколку работи ги практикуваат повеќето  парови после секс. И  никој  не се ни прашува дали  е тоа најдобро  што можат.Иако  зависниците oд никотин […]

Фото

Фотографија од ѕвезда на „Гранд“ со едногодишната ќерка ја згрози јавноста!

Пејачот Милан Митровиќ ги шокираше следбениците на социјалните мрежи со фотографија која предизвика многу негативни реакции.Тој сподели снимка на која се гледа како пее и свири, а неговата постапка непријатно […]