Ознака: црна комбинација

Сцена

Црно, црно, црно… Меланија Трамп во суперефикасна комбинација во каква што ретко ја гледамe

Меланија Трамп се откажа од своите вообичаени разнобојни, бели или пак беж изданија на облека, па се појавила облечена целосно во црна боја. Првата дама на Америка во друштво на […]