Ознака: црн костим

Сцена

Ирина и Бредли со лекција за мода: Згодните ѕвезди во црни костуми

Ирина Шајк и Бредли Купер го разубавија црвениот тепих по повод доделувањето на наградите на Британската академија за филмски и телевизиски уметности. За церемонијата во „Ројал Алберт Хол“ во Лондон, […]