Ознака: црн-фустан

Сцена

Класичен црн фустан – или ова? Брижит Макрон повторно беспрекорно стилизирана за чиста 10-ка

Проверената модна формула на Брижит Макрон и овојпат била ефектна. Францускиот претседател Емануел Макрон во Париз бил домаќин на еден од самитите, каде што неговата сопруга и тој ги дочекале […]

Сцена

Вереникот не се одвоил од неа: Џенифер Лопез се појавила во издание во кое ретко може да ја видиме!

Џенифер Лопез се појавила на модна ревија со вереникот Алекс Родригез, а со својот изглед направила сите да гледаат во неа, наместо во моделите. Родригез не се одвојувал од Џенифер, […]