Ознака: цска

Занимливости

Вагнер Лав: Сексот со Русинки ме лечи од депресија

Познатиот напаѓач на ЦСКА Москва, бразилецот Вагнер Лав, истакна дека на теренот не се покажува во најдобро светло, бидејќи троши многу енергија во сексот кој често го практикува. По авантурата […]