Ознака: “чао друштво“

Македонија

Распитот заврши, Лила со бакнеж и “чао друштво“ ги поздрави новинарите

Водителката Лила Филиповска денеска повеќе од еден час беше на распит во Јавното обвинителство за гонење организиран криминал и корупција во врска со итрагата за случајот “Рекет“. На излегување од […]