Ознака: чиа

Нега и убавина

Полн со антиоксиданти. Ги исфрла мастите од телото, а токсините од цревата

Овој пијалак е полн со антиоксиданти и помага при слабеење. Започнете го секое утро со овој напиток и ќе видите како се менува вашето тело! Состојки:1 лажичка чиа семе (5 […]