Ознака: чоколадна фантазија

Кулинарство

Рецепт на денот: Чоколадна фантазија со лешници

Погледнете го овој рецепт како да направите вкусен чоколаден десерт за целото семејство. Рецепт на денот: Чоколадна фантазија со лешници Потребни состојки: 570 грама шеќер 300 грама брашно 700 милилитри […]