Ознака: шако полумента

Сцена

Шако Полумента на емотивен начин се прости од Дона Арес

Популарниот пејач Шако Полумента на друштвената мрежа Фејсбук со збогува од својата колешка, но пред сѐ пријателка Дона Арес. Шако објави емотивна порака на која никој не остана рамнодушен.-Ќе живееш […]