Ознака: швалер

Занимливости

Швалерска работа: Сите три сопруги биле комшивки, а не знаеле една за друга, го мрзело да патува…

Трите жени на г-дин Жанг од Кина со кои се оженил од 2015 до 2017 година, ги поставил во круг од еден километар така што тие не се познавале. Овој […]

Занимливости

Скопски швалерај: Се залепив за жена тешка како „црна земја“

-Да си „швалер“ е уметност, и некои од нас ја имаат усовршено до крајни граници.Таквите луѓе уживаат во девојката со која се гледаат тајно на вистински начин, заради нив самите, […]

Видео

Видео: Швалер избегал преку прозор, па бегал гол по улица!

Она што често се раскажува како анегдота, навистина и се случило!Маж бил принуден да скокне преку прозор гол, веројатно за да избегне болна средба со сопругот на својата љубовница. Девојки […]

Сцена

МАЛИОТ КЕБА – ГОЛЕМ ШВАЛЕР! Овие 4 секс бомби ги шетал пред Севе

Кога првично  се појави информацијата дека Северина  и Игор Којиќ се во врска, јавноста беше шокирана. Нивната љубов започна турбулентно  и предизвика општ хаос, а наскоро овие двајца нивната љубов […]

Видео

ВИДЕО: ШВАЛЕР СПАЈДЕРМЕН! Висел од 10 кат, бидејќи нејзиниот сопруг се вратил дома порано!

Неименуван маж, е фатен во прељуба и немал каде да избега, па излегол низ прозорец и се закачил на клима уред!Неименуван маж, е фатен во прељуба и немал каде да […]