Ознака: Шерон Стоун

Сцена

Шерон Стоун секси во бикини и на 64 години

Шерон Стоун сподели фотографија на Инстаграм каде позира во костим за капење и доби бројни комплименти од обожавателите. Фотографијата на која позира со нејзиното куче ни ја покажува одличната фигура […]

Сцена

Најсекси мајки во Холивуд

  И покрај сите нови мајки кои се појавија во Холивуд, која од која поубава и позгодна, сепак Шерон Стоун и Памела Андерсон се избрани како најсекси холивудски мајки. Очигледно е […]