Ознака: Шерон Фонсека

Сцена

Италијанскиот милионер доби титула „најзгоден дедо“, сега чека дете со двојно помладата девојка

Италијанскиот милионер и плејбој Џанлука Вачи (52) објави дека чека дете со својата двојно помлада девојка, Шерон Фонсека (25). -Кога и да размислував за потенцијалната мајка за својот син, таа […]