Ознака: шлиц

Сцена

Длабок шлиц и бујно деколте: Александра Пријовиќ ја засени невестата на синот на Ѓукановиќ

Александра Пријовиќ се појави на свадбата на синот на Мило Ѓукановиќ и ги собра сите погледи кон себе. Со самата нејзина појава таа блесна. Облечена во фустан со длабок шлиц […]

Сцена

Карлеуша поради огромниот шлиц едвај излезе од колата- а за тоа што го видоа фановите таму долу зборуваат сите

Иако денеска веќе во целиот регион залади, српската пејачка Јелена Карлеуша немаше проблем со летната гардероба која ја промовираше доаѓајќи на снимањето на „Ѕвездите на гранд“. Имено таа се појавила […]

Сцена

Лејди Гага во моќен фустан со шлиц покажа премногу- дали ѕвездата се „запуштила“ таму долу

Една од најголемите планетарни ѕвезди Лејди Гага последниве неколку денови го воодушевува светот со елегантните изданија во кои таа се појавува. Истото се случи и овој пат кога таа во […]

Сцена

Горе чипка, доле голем шлиц: Сања Кужет се заигра, фустанот ѝ се отвори, мажите ОДЛЕПИЈА!

Сања Кужет ги  маѓепса сите со својот секси  фустан.Како и  секогаш, Сања Кужет блескаше во  „Ѕвездите на Гранд“,  а водителката повторно ги остави гледачите без здив. Нема некој  кој  не […]