Ознака: Шокантно

Занимливости

(Видео) Си го врзала детето за улично светло додека била во обложувалница

Вработени во канцеларија во местото Богнор Регис, на југот на Англија, снимиле шокантна ситуација – мало девојче стоело врзано пред влезот на спортска обложувалница.  Жената за која се верува дека […]

Занимливости

Бизарно: Имала полови односи со костури – обвинета за некрофилија (фото)

Бизарна вест ни доаѓа од Скандинавија. Швеѓанка е обвинета за доста бизарно злостортство за кое може да добие две години затвор. Наредниот вторник, во судот во Готенбург, 37 годишната жена […]