Ознака: шоу

Сцена

Синди Крафорд се соблече гола

Синди Крафорд можеби има 50 години, но штотуку докажа дека се уште има неверојатно тело и неверојатни потези. Легендарниот супермодел Синди Крафорд се соблече „пиштол“ гола за шоуто „Lip Sync Battle“, […]

Сцена

Северина со спектакуларно шоу во Скопје

Танцување, емоции, светла, ефекти, акробации, синоќа хрватската музичка ѕвезда Северина приреди шоу за паметење пред околу 9.000 гледачи во салата „Борис Трајковски“ во Скопје. Најави бајка во четири чина, но […]