Ознака: штикли

Видео

Кога русокоса ќе застане со штикли на снег цела Македонија и се смее

Ако некогаш се прашувавте ( иако веројатно не сте ) како би изгледал Дизниевиот  цртан “Бамби“ . Еве како би изгледало тоа ако по некоја случајност бил снимен во Страхинична Бана […]

Видео

Русокоса, мраз и високи штикли, вистинска лудница! Втор дел

Наш совет: Девојки, прво почекајте да се стопи  мразот па потоа облечете си ги вашите омилени  кондури  со штикли Веќе имавме можност да ја вдиме оваа кутра девојка која се обидува […]

Сцена

Марија Шерифовиќ во корсет и штикли! Пејачката ги „лупна од земја“ останатите членови на жирито!

Марија Шерифовиќ  на снимањето на „Ѕвездите на Гранд“  се најде на мета на своите колеги  кога се  работи  за стајлингот. Да потсетиме, Саша Поповиќ  минатата сезона  ја убеди Марија да дојде […]

Сцена

ФОТО: Ким се прошета во бициклистички и штикли за да докаже дека е во форма

Ким Кардашијан неодамна ни откри дека треба да симне уште само 6 килограми за да ја постигне идеалната тежина, а во петокот се прошета носејќи бициклистички и сандали со високи […]