Ознака: што се сетивте

Живот

За мојата умирачка ќе почекате, порача Џамбазов на видео-порака

Игор Џамбазов со видео-порака демантираше дека завршил во болница и дека е итно опериран. Популарниот актер, шоумен и писател во негов препознатлив стил објаснува дека му годи што денеска кога […]