Ознака: ѓокче бахадир

Сцена

САМО НЕКОЛКУ ДЕНА ПОСЛЕ СВАДБАТА: Познатата турска актерка го изневерила сопругот со 30 години постариот свекор!

Познатата турска актерка Ѓокче Бахадир (39) неодамна пред турската јавнос се пожалила дека нема среќа во љубовта, а после тоа „протекоа“ информации за нејзиниот поранешен сопруг, актерот Али Сунал (43) […]