Ознака: Ѓулмсер Касапи

Вести

Кандидатот за пратеник на СДСМ потврди дека Заев во програмата предвидува редефинирање на државата

Ѓулумсер Касапи која се наоѓа на кандидатската пратеничка листа на СДСМ на второто место во шестата изборна единица, веднаш зад носителот Петре Шилегов, за време на гостувањето на Алсат потврди […]