Ознака: ѓумби

Здравје

Направете здраво кафе според рецептот на еден гастроентеролог

Кафето може да биде исклучително здраво за вашето тело. Неодамнешни истражувања покажале дека кафето кое содржи антиоксиданти го забрзува метаболизмот и го намалува ризикот од срцеви заболувања и дијабетес. И […]