Ознака: Ѓурѓица Михајловиќ

Балкан

Морничави детали од куќата на ужасот: Ја убил сопругата со летва затоа што му побарала…

Драган Љубисављевиќ (60) бил уапсен во недела во Белград поради сомнеж дека ја претепал до смрт својата невенчана сопруга Ѓурѓица Михајловиќ (51), чие тело било најдено во напуштена куќарка во […]