Ознака: „Ѕвездата на Гранд“

Сцена

„Ѕвездата на Гранд“ момчето ја однесе во Париз да го прослави роденденот, а таму доби верички прстен, ама изгледа саканиот го промашил моментот?

Пејачката и поранешна учесничка во “Ѕвездите на Гранд”, Катарина Грујиќ, поминаа неколку незаборавни денови во Париз. Нејзиното момче во Париз и организираше луксузна прослава на 27-ми роденден, но потајно тој […]