Ознака: ѕвездени патеки

Вести

Логото на руските и американските вселенски сили

Логото на руските и американските вселенски сили.  Денеска Трамп го објави логото на американските вселенски сили и веднаш имаше жестока дебата дали е ископирано логото на Ѕвездени патеки. Но некој […]

Сцена

Холивудски актер ја изгуби борбата со леукемијата

Почина актерот Бери Џенер, ѕвездата од серијата „Ѕвездени патеки“, во која ја играше улогата на адмирал Вилијам Рос.Актерот Бери Џенер, кој е најпознат по улогите во „Далас“, „Ѕвездени патеки“ и […]