Ознака: ѕвезди на гранд

Сцена

Готово е со Ѕвездите на Гранд? Членовите на жирито потврдија дека снимањето е откажано

Директорот на Гранд продукција, Саша Поповиќ, бил приморан, вчера да го откаже снимањето на “Ѕвездите на Градн“ зошто иако најавена беше премиера на шоуто уште пред две недели, тоа не […]

Сцена

ХАОС ВО „ЅВЕЗДИТЕ НА ГРАНД“: Аца Лукас пикна прсти во штекер, а Карлеуша…

Во последното издание на „Ѕвездите на Гранд“, како и обично, шоу направија Јелена Карлеуша и Аца Лукас, а Аца некаде пронајде продолжен кабел и ги пикна прстите во него.Прво Карлеуша беше […]

Сцена

Топалко повторно ја изневерува сопругата: Седум месеци е во врска со ѕвезда на Гранд. Еве како изгледа!

Милан Топаловиќ Топалко, на кратко успеа да ја сокрие својата швалерска афера, па едно време не се пишуваше за неговите авантури.Да потсетиме, пред една година пејачот го поврзале со Атина […]

Сцена

НЕМА ДА ВИ БИДЕ ДОБРО: Неверојатен стајлинг на Јелена Карлеуша во најновото издание од „Ѕвездите на Гранд“

Вистинско шоу во најновото издание од „Ѕвездите на Гранд“ ќе приредат Аца Лукас и секако Јелена Карлеуша.Лукас во еден момент ќе одлучи да зачисти во студиото и ќе се фати […]

Сцена

Карлеуша изјави дека Саша и Снежана се метузалеми, но тие ја СПУШТИЈА НА ЗЕМЈА со една реченица!

Додека Карлеуша го коментираше настапот на Бенџамин Реџиќ во „Ѕвездите на Гранд“, Саша Поповиќ и Снежана Ѓуришиќ се преправале дека спијат за да ѝ посочат на Јелена дека им е […]

Сцена

И камен би ЗАПЛАКАЛ по она што Аца Лукас ѝ го кажал на ќерката на покоен пејач!

Досега не се памети настап во „Ѕвездите на Гранд“ кој предизвика толку солзи и коментари како оној по претставувањето на Сандра Решиќ, ќерка на покојниот пејач Нино Решиќ.Во студиото ретко […]

Сцена

Еве како реагирала ќерка на покоен пејач кога ја видела Карлеуша како плаче додека пее песна од татко ѝ!

Учесничката во „Ѕвездите на Гранд“ Сандра Рашиќ, ќерка на популарниот пејач Нино, која ја расплака Јелена Карлеуша во емисијата која ќе биде прикажана во сабота, предизвика големо внимание кога испеала […]