Ознака: ѕвезди

Хороскоп

Дневен хороскоп за 16.02.2017: Бикот ќе започне нова романса, Ракот ги губи нервите

Дневен хороскоп за 16.02.2017: Бикот ќе започне нова романса, Ракот ги губи нервитеОвен  Сѐ ќе постигнете на време. Доколку имате хоби, уживајте во него. Размислете и погледнете колку сте далеку […]

Хороскоп

Дневен хороскоп за 14.02.2017: Ракот ќе добие понуда за врска, Близнаците ќе влезат во караница со партнерот поради пријател

Дневен хороскоп за 14.02.2017: Ракот ќе добие понуда за врска, Близнаците ќе влезат во караница со партнерот поради пријателОвен Денешниот ден ќе ви донесе блиска средба со партнерот и не […]

Хороскоп

Викенд хороскоп за 11- 12.02.2017: Водолијата ќе замине на патување, Овенот депресивен

Викенд хороскоп за 11-12.02.2017: Водолијата ќе замине на патување, Овенот депресивенОвен Денес може да се почувствувате изморено и депресивно, но мислете позитивно, па има само уште еден ден до викендот. […]

Хороскоп

Дневен хороскоп за 09.02.2017: Скорпијата одлично расположена, а Близнаците дрски!

Дневен хороскоп за 09.02.2017: Скорпијата одлично расположена, а Близнаците дрски!Овен Ве очекува емоционален повик од некој близок пријател, кој има многу грижи. Излезете му во пресрет и поканете го на […]

Хороскоп

Викенд хороскоп за 04- 05.02.2017: Рибите ќе доживеат разочарување, Близнаците премногу амбициозни

Викенд хороскоп за 04- 05.02.2017: Рибите ќе доживеат разочарување, Близнаците премногу амбициозниОвен Ова би можел да биде стресен ден, особено ако сте родени во април а имате големи амбиции. Можно […]

Хороскоп

Дневен хороскоп за 31.01.2017

Дневен хороскоп за 31.01.2017  Овен Изгледа дека погрешно ја проценивте моменталната ситуација, можни се извесни киксови. Консултирајте се со постари лица за кои сте сигурни дека ќе ви помогнат. Нервозата […]

Хороскоп

Викенд хороскоп за 28- 29.01.2017: Јарецот збунет, а Водолијата чувствителна

Викенд хороскоп за 28- 29.01.2017: Јарецот збунета, а Водолијата чувствителнаОвен Ќе ви биде тешко да го подобрите тешкиот ден во кој сè се одвива наопаку. Бидејќи се работи за краток […]

Хороскоп

Дневен хороскоп за 27.01.2017: Важен ден за Лавот, Близнаците мислат на се, Јарецот заработува!

Дневен хороскоп за 27.01.2017: Важен ден за Лавот, Близнаците мислат на се, Јарецот заработува!Овен Морате да  побарате деловен партнер кој може да ви  помогне да ги намалите обврските. Веројатно тоа […]

Хороскоп

Дневен хороскоп за 26.01.2017: Водолијата не е организирана, Лавот има успешен ден!

Дневен хороскоп за 26.0.2017: Водолијата  не е организирана, Лавот има успешен ден!Овен Финансиски проблеми. Морате да верувате повеќе во  себе и понекогаш да  сторите некое добро дело. Емотивно сте во  […]

Хороскоп

Дневен хороскоп за 23.01.2017: Нема препреки за Овенот, Бикот ентузијастичен, Близнаците неверни!

Дневен хороскоп  за 23.01.2017: Нема препреки  за Овенот, Бикот ентузијастичен, Близнаците неверни!Овен Повеќе работи истовремено нема да ви  паднат  тешко  за работа. Способни  сте да победувате на повеќе фронтови. Посветете […]