Ознака: ѕвезди

Хороскоп

Викенд хороскоп за 28- 29.01.2017: Јарецот збунет, а Водолијата чувствителна

Викенд хороскоп за 28- 29.01.2017: Јарецот збунета, а Водолијата чувствителнаОвен Ќе ви биде тешко да го подобрите тешкиот ден во кој сè се одвива наопаку. Бидејќи се работи за краток […]

Хороскоп

Дневен хороскоп за 27.01.2017: Важен ден за Лавот, Близнаците мислат на се, Јарецот заработува!

Дневен хороскоп за 27.01.2017: Важен ден за Лавот, Близнаците мислат на се, Јарецот заработува!Овен Морате да  побарате деловен партнер кој може да ви  помогне да ги намалите обврските. Веројатно тоа […]

Хороскоп

Дневен хороскоп за 26.01.2017: Водолијата не е организирана, Лавот има успешен ден!

Дневен хороскоп за 26.0.2017: Водолијата  не е организирана, Лавот има успешен ден!Овен Финансиски проблеми. Морате да верувате повеќе во  себе и понекогаш да  сторите некое добро дело. Емотивно сте во  […]

Хороскоп

Дневен хороскоп за 23.01.2017: Нема препреки за Овенот, Бикот ентузијастичен, Близнаците неверни!

Дневен хороскоп  за 23.01.2017: Нема препреки  за Овенот, Бикот ентузијастичен, Близнаците неверни!Овен Повеќе работи истовремено нема да ви  паднат  тешко  за работа. Способни  сте да победувате на повеќе фронтови. Посветете […]

Хороскоп

Дневен хороскоп за 16.01.2017

Дневен хороскоп за 16.01.2017Овен Ќе имате две изедначени можности: Прво да завршите проект, одамна започнат, од кој ке добиете добар приход, и второ, да се вклучите во нешто сосема ново, […]

Хороскоп

Дневен хороскоп за 11.01.2017: Водолијата под притисок, Стрелецот ќе има одличен ден

Дневен хороскоп за 11.01.2017: Водолијата под притисок, Стрелецот ќе има одличен ден Овен                   Доколку имате храброст, промените во вашиот живот ќе влијаат […]

Хороскоп

Неделен љубовен хороскоп од 09- 15.01.2017: Стрелецот неодлучен, Овенот и Девицата ги мачи раскинување!

Неделен љубовен хороскоп од 09- 15.01.2017: Стрелецот неодлучен, Овенот и  Девицата  ги  мачи  раскинување!Овен Целата ситуација  на работното место  би  можела да ви  се причини напорна во овие денови. Постојано […]