Ознака: ѕвезди

Хороскоп

Неделен љубовен хороскоп од 09- 15.01.2017: Стрелецот неодлучен, Овенот и Девицата ги мачи раскинување!

Неделен љубовен хороскоп од 09- 15.01.2017: Стрелецот неодлучен, Овенот и  Девицата  ги  мачи  раскинување!Овен  Марс и Венера  минуваат  низ  вашето  12-то  поле и  укажуваат на низа случувања кои  би  требало  […]

Хороскоп

Дневен хороскоп за 09.01.2017: Близнаците без проблеми, Рибите привлекуваат…

Дневен хороскоп за 09.01.2017: Близнаците  без проблеми, Рибите  привлекуваат… Овен  Чувствувате внатрешен немир и имате пориви кои немаат конкретен вектор на исполување. Денес  ќе ви биде тешко да се организирате и […]

Хороскоп

Дневен хороскоп за 06.01.2017: Ракот пречувствителен, Бикот размислува за нова работа…

Дневен хороскоп за  06.01.2017: Ракот пречувствителен,Бикот размислува за нова работа…Овен Ќе ви се случуваат некои убави и пријатни настани во вашиот дом и блиската околина. Среќни сте поради решението на […]

Хороскоп

Дневен хороскоп за последниот ден од годината!

Дневен хороскоп за последниот ден од годината!Овен Вие имате многу вештини и различни способности. Во текот на денешниот ден би можело да се потсетите на некои креативни способности што не […]

Хороскоп

Дневен хороскоп за 30.12.2016: Близнаците имаат проблеми во љубовта, Бикот воздржан, на Лавот му недостига поддршка, Девицата несигурна…

Дневен хороскоп за 30.12.2016: Близнаците имаат проблеми  во  љубовта, Бикот воздржан, на Лавот му недостига поддршка, Девицата несигурна…Овен Премогу  ги  детализирате работите. Партнерот не е расположен поради тоа, посебно  доколку […]

Хороскоп

Неделен хороскоп од 26.12.2016- 01.01.2017: Девицата размислува за заеднички живот, Скорпијата главна на работa

Неделен  хороскоп од 26.12.2016- 01.01.2017: Девицата размислува за заеднички живот, Скорпијата главна на работa Овен Силата и  уверливоста со  која  ќе зрачите ќе ви  овозможи   да влијаете на другите. Доколку  треба […]

Хороскоп

Неделен љубовен хороскоп од 26.12.2016- 01.01.2017: Стрелецот се преиспитува, Девицата ја нервира партнерот а Овенот има авантура со пријател

Неделен љубовен хороскоп од 26.12.2016- 01.01.2017: Стрелецот се преиспитува, Девицата ја нервира партнерот а Овенот има авантура со пријателот Овен Венера е во  11-то поле, во  добар  аспект со  Сатурн и […]

Хороскоп

Неделен љубовен хороскоп за 19- 25.12.2016: Тајна врска за Рибите, Бикот се лади, личност од минатото му се меша во емотивниот живот на Стрелецот

Неделен љубовен хороскоп  за 19- 25.12.2016: Тајна врска за Рибите, Бикот  се лади, личност  од минатото  му  се меша во емотивниот живот на СтрелецотОвен Аспекти на Венера, владетелот на полето […]