Ознака: Јелена Крсмановиќ Марјановиќ

Сцена

Објавено досега невидено видео од убиената Јелена

Исплива приватно видео од пејачката на Гранд, Јелена Крсмановиќ Марјановиќ, која беше ѕверски убиена.Погледнете како тренирала, храбра и спретна, ова е уште еден доказ дека имала сила да се бори […]

Сцена

Мистерија која го решава случајот за убиството на Јелена

Трагичната смрт на Јелена Марјановиќ во себе крие мноштво тајни. Полицијата по 20 часа потрага го пронашла телото во каналот во Борча, недалеку од местото на кое исчезнала.Според зборовите на […]

Сцена

Мистерија која го решава случајот за убиството на Јелена

Трагичната смрт на Јелена Марјановиќ во себе крие мноштво тајни. Полицијата по 20 часа потрага го пронашла телото во каналот во Борча, недалеку од местото на кое исчезнала.Според зборовите на […]

Живот

Убиецот се врати, и се заканува на пејачката: “Ќе завршиш како Јелена”

На српската пејачка Маја Николиќ и се закануваат со смрт. Курир Старс дознава дека непознат маж и праќа СМС пораки на пејачката, велејќи дека ќе заврши како Јелена Крсмановиќ Марјановиќ.- […]

Сцена

Мажот на убиената пејачка нема веќе да молчи: Ќе раскажам се за ХОРОРОТ, на истрага и пречи личност која…

Зоран Марјановиќ, сопругот на свирепо убиената пејачка на „Ѕвездите на Гранд“ Јелена Крсмановиќ Марјановиќ, убеден е дека полицијата е при крај со истрагата, како и дека постои личност која ги […]

Сцена

Зоран Марјановиќ клечел пред мајката на Јелена, плачел и ја молел за прошка…

Дека на Зорица и годеше средбата, говори и тоа што силно го гушкала и му шепотела: Зоки мој, ти кога дојде, сонце ме огреа, вели сведок на посетата.Тешко болната Зорица […]