Ознака: Љоренте

Меѓународен фудбал

Виља – „Б“ опција за Јувентус?

Во своите напори да ги реши проблемите во нападот, италијанскиот шампион има неколку опции околу кои размислува. Прва мета во јануарскиот преоден трансфер период е секако Дидиер Дрогба со кој […]