Ознака: љубовник

Занимливости

Висеше без облека на тераса од зграда бегајќи од мажот на неговата љубовница – Еве што му се случило

Во овој модерен свет кога секој човек има паметен телефон речиси и невозможно е да не се забележат несекојдневни ситуации низ целиот свет… Па така една таква го насмеа целиот […]

Сцена

“Том Круз ми беше еден од најдобрите љубовници!”

Мултиталентираната икона на шоу бизнисот – Шер (72), открила во емисијата на водителот Џејмс Корден, дека Том Круз ѝ бил “меѓу топ 5-те љубовници”! Пејачката и актерот се запознале во […]

Занимливости

Маж го тужеше љубовникот на сопругата и доби отштета од 8,8 милиони долари

Судија во Северна Каролина врз основа на архаичен и малку познат закон му наложил на љубовникот да исплати на мажот со чија жена спиел да му плати 8,8 милиони долари […]

Занимливости

Облече исти фустан како невестата и се појави на свадбата на нејзиниот љубовник

Една девојка не можела да се помири со фактот дека нејзиниот љубовник се жени со друга жена, па на денот на неговата свадба се појавила во венчаница иста како невестата. […]

Живот

Мислел дека е во среќен брак, но фотографија од неговата сопруга му ја открила страшната вистина

Лиза Едвард имала удобен живот со својот сопруг Елиот, но тоа не ја спречило да се омажи за својот таен љубовник Мајкл Хјуџис.Меѓутоа, вистината набрзо излегла на виделина и тоа […]

Хороскоп

Мажите родени во овој знак се најдобри љубовници!

Доколку  сакате  максимално  да уживате  во  сексот покрај некој кој знае  и  е подготвен тоа да ви  го овозможи, идеалниот љубовик за вас е Овенот.Искусните жени велат дека Овенот во […]

Видео

Видео: Швалер избегал преку прозор, па бегал гол по улица!

Она што често се раскажува како анегдота, навистина и се случило!Маж бил принуден да скокне преку прозор гол, веројатно за да избегне болна средба со сопругот на својата љубовница. Девојки […]