Ознака: Ќемо

Сцена

ПРОЗБОРЕ: Цеца го откри името на човекот кој најмногу ја мрази. Сите го знаеме!

Светлана Цеца Ражнатовиќ по краткиот одмор на Кипар се врати во Белград. Додека се одмораше на Кипар, беше обелоденет нејзиниот албум „Автограм“, а пејачката е задоволна од неговиот успех.Овој албум […]