Ознака: ќерка Сара

Сцена

Македонската водителка стана мајка: Бебето Сара доби многу подароци

Водителката на „Брза кујна“ Александра Илиевска роди ќерка Таа вчера на својот Инстаграм профил сподели фотографија со подароци и балони во розова боја, преку кои соопшти дека на 23-ти јануари […]