Ознака: ќерки

Сцена

Карлеуша и Душко не се заедно на Денот на вљубените: Еве со кого тој објави фотографија

Душко Тошиќ одредено време е во Белград, а деновите ги поминува со ќерките. Неговата сопруга Јелена Кралеуша никаде не се појавува со нив. Пред месец дена Душко беше на одмор […]

Сцена

Ќерките на Сталоне позираат во бикини: Софија, Систин и Скарлет се разголеа

Семејството на Силвестер Сталоне ужива во убавините на Хрватска. 50-годишната сопруга на славниот актер, Џенифер Флавин, со нивните три ќерки Софија, Систин и Скарлет минатата недела пристигна во Сплит. Популарните […]

Сцена

Ќерките на Здравко Чолиќ се вистински убавици- вака го изненадија за роденденот

Балканската музичка ѕвезда Здравко Чолиќ вчера го прослави својот 68. роденден. Неговите ќерките Уна и Лара, кои ретко се појавуваат во јавноста, објавија нивна заедничка слика и емотивна роденденска порака. […]

Сцена

Јелена Карлеуша не ги слави христијанските празници, ама сепак реши да го слави Велигден, заради оваа бизарна прична

Јелена Карлеуша објави неколку фотографии на кои ја покажа празничната трпеза за Велигден кој овој пат го прослави со своите ќерки Ника и Атина. Иако сите знаат дека пејачката не […]

Живот

Станови на јапонски минималисти кои ќе ве натераат да сфатите колку непотребни работи чувате

Можеби не ви изгледа тоа така во моментов, но вашето девојче еден ден ќе порасне и ќе се претвори во прекрасна, млада жена која храбро ќе чекори кон своите соништа. […]

Сцена

Нивната мајка си го одзеде животот, сега нивниот татко е во затвор: Ќеркичката на Панки не престанува да плаче по татко и

По апсењето поради малверзација со кредитна картички на Сашо Кимовски-Панки, неговата помала ќерка Каја секој ден чека да се врати татко и, и не престанува да плаче – открива 1тв.мк. […]

Сцена

Двете ќерки и се бремени во исто време, едната е вистинска секс бомба: Ќе се препотите од овие фотографии на миленичката на Зорица Брунцлиќ

Веста дека ќерката на Зорица Брунцлиќ, Злата е бремена од пејачот Милош Вујановиќ, семејството ги израдува нова вест. -Тоа што е ново и ексклузивно е дека ние два пати годинава […]