Ознака: џанлука вачи

Сцена

Италијанскиот милионер доби титула „најзгоден дедо“, сега чека дете со двојно помладата девојка

Италијанскиот милионер и плејбој Џанлука Вачи (52) објави дека чека дете со својата двојно помлада девојка, Шерон Фонсека (25). -Кога и да размислував за потенцијалната мајка за својот син, таа […]

Инстаграм

ГО ПОКОРИ ИНСТАГРАМ: Незаборавен танц на познат италијански бизнисмен!

Италијанскиот бизнисмен Џанлука Вачи и неговата сопруга, манекенката Џорџа Габриеле, знаат како да се забавуваат на одмор.Нивните видео записи од одмор, воодушевија милиони луѓе. Џанлука (48), секојдневно споделува видеа и […]