Ознака: ЏАСТИН ТИМБЕРЛЕЈК

Сцена

Џастин за Бритни: „Би сакал со неа да…“

Музичката и актерската ѕвезда, Џастин Тимберлејк изјави дека повторно би можел да соработува со неговата поранешна девојка, Бритни Спирс.Набројувајќи со кои музичари би сакала да соработува, Бритни Спирс минатиот месец […]

Сцена

Џастин Тимберлејк НАПАДНАТ!

Светската ѕвезда, пејачот Џастин Тимберлејк, уживал на голф терен, кога одеднаш му се случила непријатност.Тој доживеал шок, кога непознат маж од публиката, одеднаж му удрил шамар. Додека одел низ теренот, […]

Сцена

Џесика Бил е трудна?

  Како што пренесува таблоидот San, Џесика Бил е трудна. Џесика и Џастин се венчаа пред речиси два месеци во Италија, и од тогаш не престанаа да бидат мета на […]