Ознака: џастин

Сцена

Џастин и Селена си ги заменија улогите?!

Неколку недели по озборувањата за помирувањето, Џастин Бибер и Селена Гомез потврдија дека се заедно. Пејачот на Инстаграм постави фотографија со “секси” опис. “Премногу долго се занимаваш со таа музика, […]

Сцена

Џастин Тимберлејк ја оженил најдобрата другарка!

Џастин Тимберлејк во октомври на раскошна церемонија во јужниот дел на Италија, се ожени со актерката Џесика Бил. Денес, тој смета дека неговиот брак совршено му одговара и признава дека […]

Сцена

Џастин Тимберлејк ќе го води наредното доделување на Оскар

Пејачот и актер Џастин Тимберлејк добил понуда за улогата на водител за наредните Оскари. Ѕвездата ги одушевила продуцентите како епизоден домаќин на шоуто “Saturday Night Live”. -Преговорите со Џастин се […]

Сцена

Џастин Тимберлејк наскоро објавува уште еден албум

Американскиот пејач Џастин Тимберлејк го прослави објавувањето на својот прв албум од 2006 година, со настапот во Лос Анџелес и го развесели своите обожаватели со најавата дека наскоро ќе се […]

Сцена

Зошто не треба да го позајмувате автомобилот на Џастин Бибер

Името на Џастин Бибер е напишано на уште еден сообраќаен прекршок, во кој што тој самиот не  е вклучен. По шокантното следење на папарацото кое заврши фатално минатиот месец, еден […]

Занимливости

Видео: Ќе го убиеме Џастин Бибер, а потоа ќе му ги продадеме теститите

На интернет се појави снимка од телефонски разговор на поранешни затвореници кои планирале да го убијат Џастин Бибер. На снимката се слуша како еден од осомничените го нарачува убиството. Американците […]