Ознака: Џенифер Гарнер

Сцена

Најубавата жена за 2019-та година изгледа неверојатно и без грам шминка

Магазинот „People“ оваа година за најубава жена на светот ја прогласи актерката Џенифер Гарнер, која сега докажа дека дефинитивно ја заслужила таа титула. 47-годишната актерка со својот изглед мами воздишки […]

Сцена

Славен актер ја нападна сопругата: Папараците ги уловија додека таа плачеше!

Разводот на Бред Пит и Анџелина Џоли со денови е на насловните страници. Се чини дека многу славни парови овие денови минуваат низ криза, а тоа очигледно им се случува […]