Ознака: Џесика Доналд

Црна хроника

Се разбудив и сфатив дека соседот ме силува на каучот, а кога се свртев…

Џесика Доналд (22) од Њукасл, Англија, отишла кај својот пријател Глен Милс за да поразговараат, но заспала на неговиот кауч. Кога ги отворила очите, сфатила дека е потполно гола, а […]