Ознака: Џес Вудсток

Занимливости

Тие тројца се пар и очекуваат дете: „Ќе ги усогласиме хормоните и заедно ќе добиеме бебе“

Мајк и Ло Тејлор биле сосема обичен брачен пар додека во нивниот живот не влегла Џес Вудсток. Кратко потоа тие тројца започнале врска, а сега очекуваат и дете. „Се запознавме […]