Ознака: Џеј Ло

Сцена

Не им се обраќа, дава ниски плати – Како е да се работи за разгалената Џеј Ло?

Џеј Ло можеби е кралица во светот на поп-музиката, но изгледа дека нејзините вработени не го делат ова мислење. На сите им се допаѓаат жестокоста и енергијата на пејачката кога […]

Вести

Џеј Ло заинтересирана за луксузната вила на Лепа Брена во Мајами

Агентите на холивудската пејачка и актерка Џенифер Лопез (50) веќе долго време се распрашуваат за луксузниот имот на пејачката Лепа Брена (59) во Мајами. Српските медиуми пишуваат дека станува збор […]

Сцена

Џеј Ло зададе домашната задача по стил, нема да можете да ги тргнете очите од фустанот што го носи

Иако во последно време ја гледаме во спортски изданија, Џеј Ло успева да нè воодушеви и со елеганција. Џеј Ло, која се смета за модна икона на денешницата, прикажа совршен […]

Сцена

Сака да експериментира, но не ѝ успева секогаш: Џенифер Лопез во модно парче за кое модните критичари велат големо “НЕ“

На премиерата на филмот “Hustlers“ се појавила и главната актерка Џенифер Лопез во многу необична модна комбинација. Џеј Ло оваа година наполни 50 години, а на премиерата на филмот дошла […]

Сцена

Џеј Ло се мажи по четврти пат, на раката огромен дијамант тежок милиони долари

Парот неодамна ја прославил 2-годишнината од врската. Пејачката и актерка Џенифер Лопез и нејзиното момче Алекс Родригез се свршиле. Неколку недели откако ја прославиле втората годишнина од врската, парот вчера […]

Сцена

Јелена Карлеуша и Џеј Ло заљубени во ист бренд на чевли

Ова лето проѕирната модни парчиња се апсолутен хит меѓу светските ѕвезди. Од АмалКлуни, преку Ријана па се до Џенифер Лопез и Јелена Карлеуша, секси чевлите и папучи во кои делумно […]

Сцена

Има 43 години, а изгледа како 20: Личниот тренер на Џеј Ло објавил неверојатни фотографии

Доколку се прашувате како да изгледате одлично и во својата 40-та година, Трејси Андерсон, личниот тренер на ѕвездите Џенифер Лопез и Гвинет Полтроу, има совети за вас. Таа на својот […]

Сцена

Џеј Ло влажна- пејачката во бикини го покажа своето секси тело на 49 години

Пејачката Џенифер Лопез заедно со нејзиното момче Алекс Родригез и децата овие денови ужива на заслужениот одмор. Папараците сепак успеаја да ја пронајдат пејачката и за време на нејзиниот летен […]

Мода

Северина и Џеј Ло очигледно не жалат пари за добро парче облека

Згодната Џенифер Лопез кон крајот на месец декември се прошета во скап џемпер и со него стигна до насловните страни на магазините.„Некој може да биде секси и во обичен џемпер“- […]