Ознака: Џеј

Сцена

Овие ѕвезди од српската естрада лежеле во затвор!

Голем број од познатите личности во Србија имаат минато ноќ, но и месеци во затвор.Светлана Цеца Ражнатовиќ мина неколку месеци во затвор, поради сомневање дека контактирала со членовите на земунскиот […]

Сцена

Ексклузивно: Како изгледа гардеробата на Џеј Ло во Белград

Атмосферата во Белград е одлична, сите се спремни за спектакалот што го очекуваат вечерва од Џенифер Лопез. Од српските медиуми добиваме ексклузивна шанса да ви го претставиме бекстејџот во Белградска […]