Ознака: џим кери

Сцена

Џим Кери по трагичната загуба на саканата најде нова љубов

По трагичната смрт на поранешната девојка, Кетрион Вајт и тешките обвинувања дека тој е виновник за нејзиното предозирање со лекови, канадско-американскиот актер Џим Кери (56) повторно е заљубен. На „Златен […]

Сцена

ПРОСТИ МИ, НЕ СУМ ЗА ОВОЈ СВЕТ! Објавено е прошталното писмо на девојката на Џим Кери

Пред 10 месеци, Катриона Вајат, девојката на славниот Џим Кери, откако раскинала со актерот, се самоубила на 30 години. Таа оставила проштално писмо, кое се распространило на интернет…Наодот од аутопсијата, […]