Ознака: џин ноки

Видео

Гостин ѝ СЕ НАФРЛИ на водителка среде емисија!

Италијанскиот комичар Џин Ноки, направи вистински скандал гостувајќи во емисија на италијанска телевизија.Тој во еден момент ѝ изјави љубов на водителката. Но, тоа не му беше доволно, па стана и […]