Ознака: џипот на Шеќеринска

Вести

Фото: Шекеринска проговори за сообраќајката: „Се уште сме тука, на местото на несреќата…“: Еве што остана од џипот!

Заменик претседателката на СДСМ Радмила Шекеринска, која била во еден од автомобилите кои учествуваа во сообраќајна несреќа утрово околу 8 часот на автопатот кон Гевгелија, ја потврди информацијата.„Се уште сме […]