Ознака: Џоле Џогани

Сцена

Џоле Џогани го нападна Огњен Амиџиќ, водителот жестоко му возврати објавувајќи една порака

Џоле Џогани го нападна Огњен Амиџиќ. Танчарот објасни зошто, наводно одбил да да гостува во емисијата „АмиЏи шоу“ на популарниот водител. -Ако еден од гостите одбие да одговори на некое […]