Ознака: Џони Деп

Сцена

Го допрев дното

Актерот Џони Деп во интревју за списанието „Ролинг стоун“ прв пат соопшти детали за банкротот, пороците и животот по разводот. За време на интервјуто Деп пушел мешавина од тутун и […]

Сцена

Џони Деп си го отсекол прстот, ќе се запрепастите зошто!

Повод за шокантниот потег на славниот актер бил наводното  неверство на Амбер ХардАктерскиот пар Џони  Деп и  Амбер Хард ја интригираат јавноста со  се што  се случува меѓу нив двајца. […]

Сцена

СЕГА ВЕЌЕ ПРЕТЕРАА! Разводот стана полош од шпанска серија!

Скандалот кој ја разбуди светската сцена, може да се претвори во вистинска шпанска серија. Разводот на познатиот холивудски актер и манекенката доби нов пресврт.Имено, споредн пишувањата на светските медиуми, поранешната […]

Сцена

Посериозни се од што мислевме; Џони Деп и Амбер купуваат заеднички имот

  Многу луѓе зборуваа за врската на Џони Деп со двојно помладата Амбер Херд. Злобниците тврдеа дека таа само го искористува познатиот актер за полесно да се пробие во Холивуд. […]