Ознака: 100.000 евра

Сцена

Северина ја „бркаат“ од банки за кредит од 100.000 евра: Три месеци не платила рата, а може да и го земат и станот

Хрватската пејачка Северина иако се обидува да направи да изгледа дека е се во ред со нејзиниот живот, вистината воопшто не е таква. Снаата на Кеба ја прекина соработката со […]

Избор на уредникот

Виолета Бошковска за Наталија Ивчева (видео), каде ќе ги трошиш 100.000 евра од Груевски?

Изјава на Виолета Бошковска за Наталија Ивчева. Овие две семејства беа до сега поврзани во кумска врска. Како што изјави Виолета во амбасади низ Македонија Наталија Ивчева зборувала дека и […]