Ознака: 12 минути разговор

Македонија

“Ла верита“ објави 12 минути разговор на Орце и Боки 13 (АУДИО)

Утрово на страниците на италијанскиот весник, „Ла верита“ (вистина) под наслов “Случајот ја тресе владата во Скопје“,објавен е нов материјал во врска со случајот “Рекет“. На една од снимките се слуша […]